UWAGA!!!! UWAGA!!!!!

Jak zapewne Państwo zauważyli, w ostatnich tygodniach nie mamy dostępu do strony KFPS. 

Aktualnie trwają intensywne prace techniczne w zakresie zmiany szaty graficznej strony jak i zamieszczonych na niej treści merytorycznych. 

Aktywny już jest w większości panel Mijn KFPS. 

W ostatnich dniach aktywni Członkowie (składka członkowska na 2023 r. została opłacona) otrzymali od KFPS maila z informacją o nowym sposobie logowania. Dla ułatwienia osobom nie angielskojęzycznym poniżej zamieszamy tłumaczenie.

"Aktualizacja MyKFPS

Jak być może przeczytałeś na kfps.nl i phryso.com, strona kfps.nl nie jest już dostępna z powodu ataku wirusa. Serwer, na którym działała strona, został niestety uszkodzony i jest nie do naprawienia. Za kulisami ciężko pracujemy, aby strona internetowa była dostępna tak szybko, jak to możliwe.

MyKFPS online w nowym środowisku

Wiele osób szczególnie tęskni za bazą danych koni z narzędziami hodowlanymi i opcjami aukcji w MyKFPS. Jest to zatem priorytet i ciężko pracowaliśmy, aby jak najszybciej udostępnić tę część online w odnowionym środowisku. Z przyjemnością informujemy, że nam się to udało i że możesz teraz korzystać z odnowionego MyKFPS.

Nowe dane logowania

Wraz z tą migracją otrzymaliśmy również nowe oprogramowanie, które otrzymamy dopiero pod koniec tego roku. Czyniąc cnotę konieczności, byliśmy już w stanie z niej skorzystać. Największą zmianą jest tzw. portal członkowski. Zostało to zbudowane zgodnie z najnowszymi standardami przepisów dotyczących prywatności, a Twoje osobiste dane logowania są teraz zarządzane oddzielnie, a zatem bezpieczniej. Oznacza to, że nazwa użytkownika i hasło muszą zostać ponownie skonfigurowane. Wkrótce będziesz mógł to zorganizować samodzielnie.

 

Aby to zrobić, otrzymasz wiadomość e-mail od Equis w ciągu kilku dni (adres nadawcy kfps.noreply@equisonline.nl). Equis to system rejestracji, w którym przechowywane są wszystkie dane i informacje o koniach. Jeśli nie otrzymałeś tego e-maila, sprawdź najpierw, czy wiadomość nie trafiła między Twoimi plikami SPAM. Jeśli tak nie jest, możesz skontaktować się z biurem ksiąg stadnych KFPS lub aktywować swoje konto za pomocą funkcji "zapomniałem hasła". Tutaj możesz wprowadzić swój adres e-mail, po czym otrzymasz wiadomość e-mail w skrzynce odbiorczej, za pomocą której możesz zresetować hasło. Członkowie, których adres e-mail nie jest nam znany, otrzymają list z konkretnymi instrukcjami dla nich.

Instrukcje obsługi

Czy mógłbyś skorzystać z pomocy? Następnie przeczytaj podręczniki tworzenia lub resetowania hasła oraz podręcznik portalu członkowskiego MyKPFS tutaj.

- Tworzenie lub resetowanie haseł

- Podręcznik KFPS Member Portal / MyKFPS

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej migracji, skontaktuj się z biurem księgi stadnej.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać bieżące informacje wprost na swój adres e-mail.

Możesz nam zaufać, nigdy nie wysyłamy spamu. W każdej chwili możesz też zrezygnować z otrzymywania maili od nas.

Polecamy

Nasi partnerzy i przyjaciele

 

  • kfps logo
  • dar mar

Uwaga: korzystanie ze strony ZHKFwP oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.